Liekkeen ammattilaiset

Sähkösuunnittelua ja sovelluskehitystä Liekkeellä toteuttavat alan huippuosaajat.

Henkilöstössämme yhdistyy pitkäaikainen kokemus, tuore tietotaito ja innovatiivinen toimintamalli.  Koulutamme motivoitunutta henkilökuntaamme ja huolehdimme, että osaamisemme on jatkuvasti uudistuvien määräysten ja vaatimusten mukainen. 

Petri Niskanen

Toimitusjohtaja
puh. 044 7820 201
email: petri.niskanen@lieke.fi

Petri Heikkinen

Sähkösuunnittelija
puh. 044 7820 203
email: petri.heikkinen@lieke.fi

Pertti Mikkonen

Piirtäjä
puh. 08 625 605
email: pertti.mikkonen@lieke.fi

Ville Keränen

Yrittäjä
puh. 044 7820 922
email: ville.keranen@lieke.fi

Marika Paananen

Projektipäällikkö, sovelluskehitys
puh. 044 7820 205
email: marika.paananen@lieke.fi

Henri Holappa

Sähkösuunnittelija
puh. 044 7820 204
email: henri.holappa@lieke.fi

Leena Poutiainen

Sähkösuunnittelija
puh. 044 7820 206
email: leena.poutiainen@lieke.fi

Teemu Kiiski

Ohjelmistokehittäjä
puh. 044 082 9370
email: teemu.kiiski@lieke.fi