Liekkeen ammattilaiset

Sähkösuunnittelua ja sovelluskehitystä Liekkeellä toteuttaa 7 alan huippuosaajaa.

Petri Niskanen

Toimitusjohtaja

puh. 044 7820 201
email: petri.niskanen@lieke.fi

Henri Holappa

Sähkösuunnittelija

puh. 044 7820 204
email: henri.holappa@lieke.fi

Leena Poutiainen

Sähkösuunnittelija

puh. 044 7820 206
email: leena.poutiainen@lieke.fi

Ville Keränen

Omistaja, hallituksen puheenjohtaja

puh. 044 7820 922
email: ville.keranen@lieke.fi

Petri Heikkinen

Sähkösuunnittelija

puh. 044 7820 203
email: petri.heikkinen@lieke.fi

Pertti Mikkonen

Piirtäjä

puh. 08 625 605
email: pertti.mikkonen@lieke.fi

Marika Paananen

Projektipäällikkö, sovelluskehitys

puh. 044 7820 205
email: marika.paananen@lieke.fi

Uusi Liekeläinen

Oletko se sinä?
Lähetä avoin hakemus ja liitä mukaan ansioluettelosi. Otamme yhteyttä, mikäli meillä on tarvetta osaamisellesi.
puh. 08 625 605
email: rekry@lieke.fi

Henkilöstössämme yhdistyy pitkäaikainen kokemus, tuore tietotaito ja innovatiivinen toimintamalli.  Koulutamme motivoitunutta henkilökuntaamme ja huolehdimme, että osaamisemme on jatkuvasti uudistuvien määräysten ja vaatimusten mukainen.